Trzeba Marzyć Jonasz Kofta
Organizacje Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000263459

Przekaż 1% swojego podatku na marzenia dzieci

Marzenia spełnione

Maksymilian

Maksymilian - lat 14

Marzenie: PS z googlami VR z kamerą i padami

Nowy Rok, nowe spełnione marzenia

Wolontariusze: Asia, Ola

Miejsce spełnienia marzenia: Kleszczewo

Marzenie zostało spełnione: 02-01-2021

 W sobotę z Olą i jej synem Piotrusiem wybraliśmy się z dwoma paczkami pod Gdańsk. Czekał tam na nas nasz Marzyciel Maks z rodziną. Po rozpakowaniu niebieskiego papieru ukazał się sprzęt przenoszący do wirtualnej rzeczywistości – wymarzone gogle VR z grą Iron Man. Bo któż nie chciałby poczuć się jak latający superbohater?

Podczas gdy wolontariuszki usiadły do pysznych ciastek domowej roboty mamy Marzyciela, Maks przystąpił do podłączania sprzętu w swoim pokoju. Po niecałej kawie wszystko było gotowe do próby generalnej. Na początek wypróbowaliśmy Minecraft’a – świat stworzony przez Maksa i jego braci wyglądał rewelacyjnie w wersji przestrzennej! Udało nam się też przeszukać pewien kosmiczny pokój i rozpakować wszystkie ukryte w nim skarby i zabawki. Sprzęt przetestowany również przeze mnie – potwierdzam, działa. Naprawdę przekonująco i porywająco!

Iron Man potrzebował niestety troszkę czasu do załadowania i nie zdążyliśmy zobaczyć Maksa (albo siebie;)) w latającej zbroi, ale nie mamy wątpliwości, że nasz marzyciel spędzi świetnie czas korzystając z wymarzonych gogli grając z braćmi w nowe gry!

autor: Asia

Przekazanie marzenia...

...rozpakowywanie...

...z naszą wolontariuszką i bratem...

... a tu w wirtualnym świecie!

Relacje ze spotkań:

Nowy Rok, nowe spełnione marzenia (spełnienie marzenia)
Fan gier:) (pierwsze spotkanie)