Trzeba Marzyć Jonasz Kofta
Organizacje Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000263459

Przekaż 1% swojego podatku na marzenia dzieci

Marzenia spełnione

Hanna

Hanna - lat 16

Marzenie: Iphone

Spełnienie pełne emocji

Wolontariusze: Marcin

Miejsce spełnienia marzenia: Gdańsk UCK

Marzenie zostało spełnione: 07-11-2020

Hania wraz z mamą oczekiwała na rezonans w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym i nie spodziewała się żadnego spotkania – wszystko było niespodzianką pomiędzy nami a mamą naszej marzycielki.

Gdy pojawiłem się na korytarzu i zacząłem rozmawiać z Hanią widać było, że kompletnie nie spodziewała się spotkania, a tym bardziej spełnienia marzenia. Gdy tylko zobaczyła mały, niebieski pakunek, od razu domyśliła się, że to jest jej wymarzony prezent i ogromnie się wzruszyła. Łzy szczęścia przeplatały się z uśmiechem i radością, którą dało się spostrzec w oczach, gdyż reszta twarzy była zasłonięta maseczką.

Podczas rozpakowywania niespodzianki Hania wciąż nie mogła uwierzyć, że to dla niej i że to jest spełnienie jej marzenia. Dziękowała kilkukrotnie i nadal widać było ogromne zaskoczenie wymalowane na jej twarzy. Spełnienie marzenia było zatem strzałem w dziesiątkę. 

Niestety z powodu koronawirusa było to krótkie spotkanie, ale było za to bardzo intensywne i pełne emocji :) Na pewno otrzymany iPhone umilił naszej marzycielce dalsze oczekiwanie na korytarzu na wspomniany wcześniej rezonans.

autor: Marcin

Emocje wypisane w oczach...

...rozpakowywanie prezentu...

...Hania ze spełnionym marzeniem :)

Relacje ze spotkań:

Spełnienie pełne emocji (spełnienie marzenia)
Nowocześnie... (pierwsze spotkanie)