Trzeba Marzyć Jonasz Kofta
Organizacje Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000263459

Przekaż 1% swojego podatku na marzenia dzieci

Marzenia spełnione

Milenka

Milenka - lat 9

Marzenie: LEGO Friends

Pełno klocków :)

Wolontariusze: Ania, Ania

Miejsce spełnienia marzenia: Gdańsk

Marzenie zostało spełnione: 13-12-2018

Sponsor: Zakochani dzieciom FTM

 

W czwartkowy wieczór wspólnie z Anią wybrałyśmy się do Akademii, aby spełnić marzenie Milenki. Na miejscu dołączyło do nas młode małżeństwo Joanna i Jacek, którzy swoją radością otrzymaną na swoim ślubie chcieli się z kimś podzielić – wybrali marzenie Milenki. Kiedy weszliśmy na oddział Milenka już wspólnie ze swoimi rodzicami czekała na nas na szpitalnym łączniku. 

 

Nasi sponsorzy podarowali dziewczynce dwa pięknie zapakowane pudełka. W każdym z nich krył się wymarzony przez marzycielkę zestaw Lego. Pudełko pierwsze – Lego Friends Szpital oraz pudełko drugie Lego Friends Hotel Grand. Dziewczynka była bardzo szczęśliwa, gdyż nie wiedziała, że otrzyma oba zestawy – była przekonana, że wybierzemy jeden z nich. W podziękowaniu przekazała Pani Joannie i Panu Jackowi własnoręcznie wykonaną kartkę oraz świecznik własnej roboty. Dziękując przy tym zarówno im jak i nam. Jednak to nie koniec spotkania. Milenka od razu wzięła się za układanie jednego z kompletów klocków – pierwszy wybrała szpital. 
 
Dziewczynka tak bardzo lubi układać Lego, że nikomu nie pozwoliła pomagać – no dobra pozwoliła tacie otwierać woreczki z klockami :) My w tym czasie oglądaliśmy filmiki, które nagrywała dla Milenki jej klasa – cudowne dzieciaki, które z utęsknieniem czekają na powrót do szkoły swojej koleżanki. 
 
Mamy ogromną nadzieje, że dziewczyna szybko wróci do swoich rówieśników. Tymczasem cieszymy się, ze tak szybko mogliśmy spełnić marzenie dziewczynki. Wierzymy w to, a nawet jesteśmy tego pewni, że oba zestawy szybko zostaną ułożone przez marzycielkę, a ich układanie sprawi jej ogromną radość :)
 
 
P.S. Pięknie dziękujemy Asi i Jackowi, którzy na własnym ślubie zebrali fundusze na spełnienie marzenia Milenki :) 
Młodej Parze życzymy wielu lat spędzonych wspólnie w szczęściu i miłości :)

autor: Ania

Rozpakowywanie...

...prezenty w komplecie...

...już układamy...

...pełnia szczęścia...

...marzenie spełnione...

...ze szczęśliwymi sponsorami :)

Relacje ze spotkań:

Pełno klocków :) (spełnienie marzenia)
Kolorowo - kreatywnie :) (pierwsze spotkanie)