Kliknij aby powrócić do strony www.trzebamarzyc.org

Fundacja Trzeba Marzyć

Wydruk podstrony "Marzenia spełnione" www.trzebamarzyc.org

Staś

Staś - lat 9

Marzenie: keyboard

Niesamowity dzień :)

Wolontariusze: Rafał, Ania

Miejsce spotkania: Gdańsk

Data spotkania: 08-11-2018

Sponsor: Hard Rock Heals Foundation

 

W dzisiejsze popołudnie wspólnie z Marceliną i Rafałem wybraliśmy się do Akademii, aby spełnić dwa wyjątkowe marzenia. Marzenie Stasia o Keyboardzie oraz Michała o trąbce. Zanim nasi bohaterowie zeszli do nas na dół musieliśmy wszystko przygotować.

 

Kiedy wszystko było już gotowe nasz przyjaciel Kubuś Puchatek poszedł po chłopców oraz inne dzieci. Na parterze szpitala na dzieci czekała już niespodzianka. Było bardzo muzycznie. 
 
W końcu nadszedł najważniejszy moment dla jednego z naszych głównych bohaterów – Michał, bo o nim mowa, do samego końca nie wiedział po co to całe zamieszanie. W końcu padło wyjaśniające zdanie: „Jesteśmy z Fundacji Trzeba Marzyć i przyszliśmy spełnić Twoje marzenie”. Michał potrafi budować napięcie, ponieważ kiedy zobaczył trąbkę powiedział zaskoczony: "Ale ja chciałem taką małą, zwykłą trąbkę”. Jednak gdy chłopiec wyjął już trąbę z pudełka od razu wiedział jak się nią posługiwać – byłam w ogromnym szoku ile ten chłopiec ma siły by wydobyć dźwięk z tak potężnego instrumentu. Przyszła pora na wspólne granie z nasza małą orkiestrą – mały muzyk rośnie w oczach. 
 
W tym czasie dołączył do nas drugi bohater Staś – jak pisałam wyżej jego marzeniem był Keyboard i ono też się dziś spełniło, wiec do naszej orkiestry dołączył nowy muzyk! Staś był bardzo szczęśliwy i nie dowierzał w to, że jego marzenie się spełniło i że ten keyboard jest tylko jego. Krótka lekcja grania od naszego eksperta i Staś już sam mógł cieszyć się swoim sprzętem.
 
 Ta historia to kolejny dowód na to, że marzenia się spełniają. Oba marzenia spełniły się dzięki Hard Rock Heels Foundation. Mamy ogromną nadzieję, że zarówno Staś jak i Michał będą rozwijać swoje umiejętności gry na instrumentach i już niedługo zaprezentują nam swoje osiągnięcia :)

autor: Ania