Trzeba Marzyć Jonasz Kofta
Organizacje Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000263459

Przekaż 1% swojego podatku na marzenia dzieci

Marzenia spełnione

Oskar

Oskar - lat 15

Marzenie: komputer stacjonarny

Spełniamy... :)

Wolontariusze: Rafał

Miejsce spełnienia marzenia:

Marzenie zostało spełnione: 29-12-2017

Sponsor: Goyello

 
 
Spełnianie marzeń to genialna wprost satysfakcja, choć niekiedy ciężko znaleźć dobry czas by gdzieś jechać, szczególnie gdy za pasem Święta, a Marzyciel mieszka kawałek drogi od Trójmiasta. Tak było właśnie z Oskarem, który nie przebywał już całe szczęście na Oddziale i czas świąt Bożego Narodzenia mógł spędzać w domu w Dzierzgoniu. Święta były już za nami, ale za chwilę wyjazd na Sylwestra i chcieliśmy koniecznie by jeszcze przed spełnić największe marzenie Oskara o komputerze do gier. Dlatego też w niemal ostatni dzień roku wybraliśmy się na wycieczkę do krainy Żuław. Chłopak mieszka wraz z mamą w bloku, w niedużym, ale przytulnym mieszkaniu, w którym znalazło się też miejsce dla papugi… Co prawda nie przekonaliśmy się czy mówi, ale wygląda ładnie. 
 
Droga z Trójmiasta nie była też tak szybka jak nam się wydawało, więc przyjechaliśmy na miejsce nieco później, ale Oskar już na nas czekał i od razu zabrał się do rozpakowania prezentu. Okazało się również, że komputer jest dokładnie taki jakiego sobie wymarzył, przystosowany do gier, z super klawiaturą i myszką!
 
Nie zabawiliśmy długo, by spokojnie mógł spędzać czas, grając w ulubione gry, a w końcu też mieliśmy kawałek do domu. 
 

P.S. Dziękujemy firmie Goyello, która kolejny już raz zorganizowała zbiórkę pieniędzy wśród pracowników, podwajając zebraną kwotę. To już kolejna pomoc ze strony tej super firmy!
 
 

autor: Rafał

Komputer to jest to :)

...szał rozpakowywania...

...wszystko się zgadza...

Relacje ze spotkań:

Spełniamy... :) (spełnienie marzenia)
Dzień na marzenia :) (pierwsze spotkanie)