Trzeba Marzyć Jonasz Kofta
Organizacje Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000263459

Przekaż 1% swojego podatku na marzenia dzieci

Marzenia spełnione

Wiktoria

Wiktoria - lat 11

Marzenie: Zostać aktorką

Aktorką być.. :)

Wolontariusze: Magda

Miejsce spełnienia marzenia: Warszawa

Marzenie zostało spełnione: 04-10-2017

 

Jedna z naszych marzycielek - Wiktoria od zawsze chciała być aktorką.  Marzyła o tym skrycie, ale nam udało się wydobyć to marzenie z zakamarków głowy, a nawet je spełnić!

 

4 października 2017 roku zaprosiliśmy Wiktorię na wycieczkę do Warszawy, gdzie czekała na nią ekipa z serialu „M jak Miłość”.  Nasza marzycielka całą drogę była niezwykle podekscytowana, bo tego oto dnia miała wystąpić na prawdziwym planie filmowym! Kierownik planu przywitał nas bardzo ciepło. Wiktoria od razu została zaproszona na plan, zapoznała grających w scenie aktorów w tym Katarzynę Cichopek i Annę Muchę. Po odegraniu roli nasza marzycielka została zaproszona do garderoby, gdzie mogła porozmawiać z aktorami oraz zrobić zdjęcia. Następnie mogła zobaczyć jak charakteryzatorka przygotowuje Annę Muchę do planowanej kolejnej sceny. Była także możliwość obejrzenia nagrania z kamer i krzyknięcia do ekipy „ akcja!”. Mogliśmy zajrzeć we wszystkie zakamarki planu i zadać pytania o tajemnice nagrań, poznać pracę na planie od kuchni i to dosłownie, bo scena, w której brała udział nasza Wiktoria miała miejsce w barze bistro serialowej Kingi Zduńskiej.
 
Nasza marzycielka całą drogę powrotną wspomniała każdy gest i słowo, aktorów i osób zaangażowanych w nagranie. Marzenie uznała za zdecydowanie spełnione, a teraz niecierpliwie czeka na emisję odcinka w telewizji.
 

autor: Magda

Witamy w "Bistro za rogiem"...

...Wiktoria została aktorką...

...poznała nowych przyjaciół...

...grała z Kasią Cichopek...

...pozowała z Andrzejem Precigs...

...i zaprzyjaźniła się z Anią Muchą :)

Relacje ze spotkań:

Aktorką być.. :) (spełnienie marzenia)
Będę Aktorką :) (pierwsze spotkanie)