Kliknij aby powrócić do strony www.trzebamarzyc.org

Fundacja Trzeba Marzyć

Wydruk podstrony "Marzenia spełnione" www.trzebamarzyc.org

Wiktoria

Wiktoria - lat 9

Marzenie: urządzenie pokoju

Pokój jak z bajki :)

Wolontariusze: Julia i czarodzieje

Miejsce spotkania:

Data spotkania: 04-06-2016

Sponsor: Anonimowy Sponsor FTM

 

Ostatnio udało nam się spełnić marzenie Wiktorii. Oczywiście pokój nie zostałby tak szybko skończony gdyby nie moi trzej wspaniali pomagierowie, Piotrek, Paweł i Marcin, którzy dzielnie składali meble :) Ale wróćmy do początku.

 

W sobotę przyjechaliśmy do Wiktorii, żeby wszystko poszło sprawnie, chłopakom i tacie dziewczynki, zleciłam składanie mebelków, a Wiktorii i jej bratu posegregowanie zabawek do odpowiednich szuflad. Dzieci z pomocą mamy w mgnieniu oka uporały się ze swoim zadaniem i nie mogły się doczekać kiedy pokój będzie gotowy. Po paru godzinach, pysznym cieście i kawie prawie wszystko było gotowe... Łóżko piętrowe dla Wiktorii złożone, obrazy z dalmatyńczykami powieszone, a nawet pościel i poduszki w łaty ułożone :)) Na koniec, kobiecym okiem, z Wiktorią przygotowałyśmy jej kącik do nauki przy biurku pod łózkiem, gdzie obowiązkowo zawiesiłyśmy dalmatyńczyka, tablicę korkową i kolorową girlandę. Kiedy wszystko było gotowe, jedynym problemem stało się wejście psa na piętrowe łózko, mam nadzieję że udało się to rozwiązać Wiktorii i jej rodzicom :)
 
Bardzo lubię spełniać takie marzenia kiedy musimy się bardziej natrudzić, zaprojektować pokój, zamówić meble, a potem złożyć i urządcić, bo po całym tym procesie kiedy marzenie okazuje się trafione w punkt mamy ogromną satysfakcję, że udało nam się dostarczyć tyle radości naszej marzycielce :)
 


 

 

P.S. Dziękujemy Piotrowi, ze przy okazji realizacji swoich marzeń pomógł też spełnić marzenie Wiktorii :)

 

https://www.siepomaga.pl/dlawiktorii 
 

 

autor: Julia