Trzeba Marzyć Jonasz Kofta
Organizacje Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000263459

Przekaż 1% swojego podatku na marzenia dzieci

Marzenia spełnione

Wiktoria

Wiktoria - lat 9

Marzenie: urządzenie pokoju

Pokój jak z bajki :)

Wolontariusze: Julia i czarodzieje

Miejsce spełnienia marzenia:

Marzenie zostało spełnione: 04-06-2016

Sponsor: Anonimowy Sponsor FTM

 

Ostatnio udało nam się spełnić marzenie Wiktorii. Oczywiście pokój nie zostałby tak szybko skończony gdyby nie moi trzej wspaniali pomagierowie, Piotrek, Paweł i Marcin, którzy dzielnie składali meble :) Ale wróćmy do początku.

 

W sobotę przyjechaliśmy do Wiktorii, żeby wszystko poszło sprawnie, chłopakom i tacie dziewczynki, zleciłam składanie mebelków, a Wiktorii i jej bratu posegregowanie zabawek do odpowiednich szuflad. Dzieci z pomocą mamy w mgnieniu oka uporały się ze swoim zadaniem i nie mogły się doczekać kiedy pokój będzie gotowy. Po paru godzinach, pysznym cieście i kawie prawie wszystko było gotowe... Łóżko piętrowe dla Wiktorii złożone, obrazy z dalmatyńczykami powieszone, a nawet pościel i poduszki w łaty ułożone :)) Na koniec, kobiecym okiem, z Wiktorią przygotowałyśmy jej kącik do nauki przy biurku pod łózkiem, gdzie obowiązkowo zawiesiłyśmy dalmatyńczyka, tablicę korkową i kolorową girlandę. Kiedy wszystko było gotowe, jedynym problemem stało się wejście psa na piętrowe łózko, mam nadzieję że udało się to rozwiązać Wiktorii i jej rodzicom :)
 
Bardzo lubię spełniać takie marzenia kiedy musimy się bardziej natrudzić, zaprojektować pokój, zamówić meble, a potem złożyć i urządcić, bo po całym tym procesie kiedy marzenie okazuje się trafione w punkt mamy ogromną satysfakcję, że udało nam się dostarczyć tyle radości naszej marzycielce :)
 


 

 

P.S. Dziękujemy Piotrowi, ze przy okazji realizacji swoich marzeń pomógł też spełnić marzenie Wiktorii :)

 

 

 

autor: Julia

Zaczynamy działać...

...dobra ekipa...

...łóżko na wysokościach...

...pracy ciąg dalszy...

...można odpocząć...

...i gdzie schować zabawki...

...koniec zadania...

...jest słodko...

...pokój gotowy :)

Relacje ze spotkań:

Pokój jak z bajki :) (spełnienie marzenia)
Lubię lalki Barbie :) (pierwsze spotkanie)