Trzeba Marzyć Jonasz Kofta
Organizacje Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000263459

Przekaż 1% swojego podatku na marzenia dzieci

Marzenia do spełnienia

Hanna

Hanna - lat 16

Marzenie: Iphone

Nowocześnie...

Wolontariusze: Asia

Miejsce spotkania: Gdańsk

Data spotkania: 15-12-2019

Razem z Anią spotkałyśmy się z 15-letnią Hanią. Fanka artystycznego makijażu, dostała od nas piękny komplet cieni do powiek, błyszczyków, pomadek i zestaw do konturowania w jednym, uroczym małym podróżnym pudełeczku. Hania mówi, że kolory piękne i cały zestaw świetny :)

Oprócz tego Hanią jest przeskromną i przemiłą dziewczyną, która na pytanie jakie ma marzenie, odpowiedziała, że chciałaby spełnić marzenie koleżanki z oddziału. Ujęła nas tym bardzo, ale wytłumaczyłyśmy, że tak się nie da, już je swoją drogą spełniliśmy i że teraz chcielibyśmy spełnić marzenie konkretnie jej :)

Opowiedziałyśmy jej o naszych kategoriach, mówiliśmy o już spełnianych marzeniach, Hania miała się zastanowić i dać się wyklarować temu największemu marzeniu :)

Po około 2 miesiącach spotkałam się ponownie z dziewczynką. Pochwaliła się kilkoma naprawdę dopracowanymi makijażami oczu, które wykonała naszą paletką. Zdradziła już także, bardzo chciałaby dostać iPhone’a z dobrym aparatem i wytrzymałą baterią. Połączenie pasji do fotografowania z praktycznym narzędziem dnia codziennego – oto nasze nowe marzenie!

 

autor: Asia, Ania

....paletką kosmetyków...

...i wolontariuszkami Asią i Ania:)

...z niespodzianką...

Relacje ze spotkań:

Nowocześnie... ()