Kliknij aby powrócić do strony www.trzebamarzyc.org

Fundacja Trzeba Marzyć

Wydruk podstrony "Marzenia do spełnienia" www.trzebamarzyc.org

Szymuś

Szymuś - lat 4

Marzenie: plac zabaw do ogrodu

już bym chciał marzenie...

Wolontariusze: Agata, Ania

Miejsce spotkania: Gdańsk

Data spotkania: 13-06-2019

 

W czwartkowe popołudnie wspólnie z Agatą wybrałyśmy się do Akademii, aby poznać naszego nowego marzyciela Szymka. Chłopiec jest wesołym i uroczym czterolatkiem. Od samego wejścia na świetlice zauważył, że Agata ma jakiś prezent – Szymuś nie mógł uwierzyć w to, że ten prezent jest właśnie dla niego. Od mamy chłopca dowiedzieliśmy się, że chłopiec lubi cyferki i literki. Szymek zna alfabet w kilku językach. Oprócz literek i cyferek jak wielu chłopców lubi auta. Zarówno gra z literkami jak i autka były w tajemniczej torebce, którą Szymuś od nas dostał.  

 

Podczas zabawy autami rozmawiałyśmy z Szymusiem kim jesteśmy i po co do niego przyszłyśmy.  Po przejściu do tematu marzeń – chłopiec doskonale wiedział o czym marzy.  Powiedział nam, że jego największym marzeniem jest plac zabaw do ogródka.  Taki z dużą zjeżdżalnią i domkiem. Oczywiście nie może zabraknąć drabiny, po której będzie może się wspiąć na szczyt zjeżdżalni i wejść do domku. Poprosiłyśmy chłopca, aby zilustrował nam swoje marzenie – niestety wróżki tak mają, że aby wyczarować dokładnie marzenie dziecka musimy mieć  projekt i tak z pomocą Agaty powstał piękny rysunek przedstawiający marzenia Szymka.
 
Szymek był trochę zawiedziony, że nie spełnimy jego marzenia od razu, ale mamy ogromną nadzieję, że marzenie chłopca szybko się spełni i kto wie może tak jak Szymuś mówił przywieziemy jego wymarzony plac zabaw audi 😊 
 

autor: Ania