Trzeba Marzyć Jonasz Kofta
Organizacje Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000263459

Przekaż 1% swojego podatku na marzenia dzieci

Marzenia do spełnienia

Laura

Laura - lat 19

Marzenie: Tablet graficzny z programem Photoshop

Wiele pasji:)

Wolontariusze: Ania

Miejsce spotkania: Gdańsk

Data spotkania: 06-02-2018

Wtorkowe popołudnie wybrałam się w podróż Bydgoszczy, aby poznać naszą nową marzycielkę -  Laurę. Jest ona przesympatyczną nastolatką do tego bardzo utalentowaną.  Dziewczynka jest uczennicą Bydgoskiej szkoły muzycznej. Oprócz talentu wokalnego jak i gry na pianinie ma również talent plastyczny.  Gdy zapytałam Laurę o marzenie było już ono jasno sprecyzowane.  Marzy ona o sprzęcie muzycznym, a dokładniej o kolumnach i wzmacniaczu.  Sprzęty te są dziewczynce niezbędne do rozwijania talentu muzycznego, z którym wiąże swoją przyszłość. 

Kiedy poznałam już marzenie Laury poprosiłam ją o zilustrowanie go. Po niedługim czasie powstał piękny obrazek, który standardowo zabrałam ze sobą. Na zakończenie wizyty poprosiłam Laurę, aby zaprezentowała mi swoje umiejętności wokalne.  Usłyszałam wówczas dwa przepięknie zaśpiewane utwory. Byłam pod wielkim wrażeniem jej występu.

 

Laura w tym roku skończyła szkołę i myśląc poważnie o przyszłości związanej ze swoimi dwiema pasjami muzyczną oraz graficzną zdecydowała się na zmianę marzenia na tablet graficzny z programem photoshop. Laura oprócz tego ze pięknie śpiewa i ma wielki talent muzyczny to również pięknie rysuje i w przyszłości chciałaby tworzyć kreskówki, komiksy, bajki...piękne plany:)

Mam nadzieje, że marzenie Laury szybko się spełni i jeszcze kiedyś  wszyscy o niej usłyszymy.

autor: Ania

Od razu maluję...

...będzie fajne marzenie...

...ale super sprzęt :)

...i piękne grafiki:)

Relacje ze spotkań:

Wiele pasji:) (pierwsze spotkanie)