Trzeba Marzyć Jonasz Kofta
Organizacje Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000263459

Przekaż 1% swojego podatku na marzenia dzieci

Marzenia do spełnienia

Milenka

Milenka - lat 9

Marzenie: LEGO Friends

Kolorowo - kreatywnie :)

Wolontariusze: Ania, Ania

Miejsce spotkania: Gdańsk

Data spotkania: 03-11-2018

 

W sobotnie przedpołudnie wspólnie z Anią wybrałyśmy się do Akademii Medycznej, aby odwiedzić i poznać największe marzenie Milenki. Kiedy spotkałyśmy się z nią i zaczęłyśmy rozmawiać okazało się, że jest ona bardzo sympatyczną dziewięciolatką, która chętnie z nami o wszystkim rozmawiała. 

 

Milenka ma wiele ciekawych zainteresowań, o których nam opowiedziała. Szycie na maszynie ubrań, zabawek, poduszek zaskoczyło nas najbardziej. Byłyśmy pod ogromnym wrażeniem samodzielnych prac dziewczynki. Kolejnym zainteresowaniem Milenki jest układanie klocków Lego oraz modelowanie z ciastoliny i to właśnie zestaw z ciastoliną posłużył nam za różdżkę dla naszej marzycielki. Lepiąc ciastka z ciastoliny opowiedziałyśmy Milence o marzeniach jakie spełniamy w naszej fundacji. 
 
W oczach Milenki było widać ogromną radość, ale też chwilę zawahania, bo przecież trzeba się zastanowić wybierając to jedno najważniejsze marzenie. Pomysłów było kilka – spotkanie z projektantką mody, wyjazd do Legolandu oraz klocki Lego. 
 
Stwierdziłyśmy razem z Anią, że damy Milence czas na zastanowienie się i tak oto po kilku dnia powstało marzenie, którym są klocki Lego Friends Szpital oraz Lego Friends Hotel Grand. 
 
Mamy ogromna nadzieję, że marzenie uda się szybko spełnić, a uśmiech na twarzy dziewczynki pozostanie taki promienny jak podczas naszej wizyty
 

autor: Ania

Co to takiego?...

...rozkładamy...

...super ciastolina...

...będą ciastka?...

...fajna zabawa...

...i fajne marzenie :)

Relacje ze spotkań:

Kolorowo - kreatywnie :) (pierwsze spotkanie)