Trzeba Marzyć Jonasz Kofta
Organizacje Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000263459

Przekaż 1% swojego podatku na marzenia dzieci

Marzenia do spełnienia

Michał

Michał

Marzenie: trąbka

Muzycznie :)

Wolontariusze: Ania

Miejsce spotkania: Gdańsk

Data spotkania: 16-08-2018

 

W czwartkowe popołudnie wybrałam się do Akademii, aby poznać trzeciego już tego dnia nowego marzyciela. Michał – to pogodny sześciolatek, który ma wiele różnych zainteresowań. Na pierwszą wizytę w prezencie dostał Lego. Bardzo się ucieszył, ale z jego układaniem poczekał do końca wizyty. Najważniejszy cel wizyty przecież był inny. Kiedy zapytałam chłopca o jego marzenie i o to czy poopowiadać mu o innych spełnionych marzeniach – stwierdził, że nie muszę bo on ma już przygotowanie marzenie, o którym marzy od bardzo dawna. Jego marzeniem jest trąbka – nie żadna zabawkowa, tylko prawdziwa, najprawdziwsza trąbka, więc mamy w fundacji kolejnego młodego muzyka :)

 

Kiedy marzenie było już jasno określone pozostało tylko zilustrowanie go. Raz, dwa, trzy i powstał obrazek, na którym znajdowała się wymarzona przez chłopca trąbka. Na koniec zrobiliśmy kilka pamiątkowych zdjęć i chłopiec zaczął układać nowe Lego.
 
Mam nadzieje, że szybko spełnimy marzenie chłopca co spowoduje, że z twarzy Michała nie będzie znikała jego piękny uśmiech :)

autor: Ania

Cześć, to ja...

...namaluję moje marzenie...

...będzie muzycznie :)

Relacje ze spotkań:

Muzycznie :) (pierwsze spotkanie)