Trzeba Marzyć Jonasz Kofta
Organizacje Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000263459

Przekaż 1% swojego podatku na marzenia dzieci

Marzenia do spełnienia

Tomasz

Tomasz - lat 10

Marzenie: laptop

Przyszły inżynier...

Wolontariusze: Ewa, Paulina

Miejsce spotkania: Gdańsk

Data spotkania: 08-05-2018

 

Ostatnio odbyło się pierwsze spotkanie z nowym Marzycielem. Tomek to bardzo inteligentny i utalentowany 10 letni chłopiec z pasją do nauki. Skleja modele, tworzy swoje własne projekty, konstruuje nawet lampy ze słoików, a wszystkie te prace wykonuje w swoim małym warsztacie. Wsparciem oraz inspiracją w tworzeniu jest dla Tomka jego tata, z którym łączy go niezwykła i piękna więź oparta miedzy innymi na wspólnych zainteresowaniach.

 

Zapytany o swoje największe marzenie Tomek od razu wiedział co to będzie. Aby rozwijać swoją pasję i stać się lepszym konstruktorem potrzebuje dobrego sprzętu. Marzeniem Tomka jest więc nowy laptop, na którym możliwa będzie obsługa programu AutoCAD. Program powszechnie wykorzystywany jest w dziedzinach technicznych i inżynierskich m.in. przez konstruktorów, architektów, elektroników, mechaników i innych projektantów.
 
Po tym spotkaniu jestem pewna, że rośnie nam mały inżynier, dla którego uczelnie techniczne będą stały otworem. Ten nowy sprzęt będzie dla niego istotnym krokiem do osiągnięcia kolejnych pięknych marzeń!

autor: Paulina

Relacje ze spotkań:

Przyszły inżynier... (pierwsze spotkanie)