Trzeba Marzyć Jonasz Kofta
Organizacje Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000263459

Przekaż 1% swojego podatku na marzenia dzieci

Marzenia do spełnienia

Damian

Damian - lat 19

Marzenie: laptop

Żebym mógł grać... :)

Wolontariusze: Gosia, Ania, Asia

Miejsce spotkania: Gdańsk

Data spotkania: 27-09-2017

 

W środowe południe wraz z Anią i Gosią spotkałyśmy się z 18-letnim Damianem. Wcześniej dowiedziałyśmy się, że Damian dużo czasu spędza grając i programując, więc jako różdżkę przyniosłyśmy ze sobą grę na PC Battlefield. Okazało się jednak, że nasz nowy Marzyciel… gra na konsoli i dopiero planuje zakup komputera! 

 

Gdy zapytałyśmy Damiana, jakie jest jego największe marzenie, musiał się zastanowić, bo jak stwierdził, to bardzo trudne pytanie a on nie chciałby o dużo prosić. Wtedy opowiedziałyśmy mu o marzeniach, które udało nam się w Fundacji spełnić, nawet tych najbardziej szalonych ;) To go trochę ośmieliło, uśmiechnął się i powiedział nam, że marzy mu się laptop, na którym mógłby uczyć się (bo to pilny uczeń i przyszły ekonomista), ‘majsterkować’ przy programach i grać w wolnych chwilach. W wakacje zaczął nawet pracować, żeby zarobić na swój własny komputer, jednak diagnoza i pobyt w szpitalu sprawiły, że musiał przerwać pracę i odłożyć tę zbiórkę na później.
 
…Ale mamy nadzieję, że z pomocą naszych Przyjaciół uda się spełnić marzenie skromnego, walecznego i mega pozytywnego Damiana o laptopie dużo szybciej!
 

autor: Asia

Jest rysunek...

...jest największe marzenie :)

Relacje ze spotkań:

Żebym mógł grać... :) (pierwsze spotkanie)