Trzeba Marzyć Jonasz Kofta
Organizacje Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000263459

Przekaż 1% swojego podatku na marzenia dzieci

Marzenia do spełnienia

Tosia

Tosia - lat 6

Marzenie: wyjazd do Disneylandu

Mała śmieszka :)

Wolontariusze: Asia, Ewa, Ania

Miejsce spotkania: Gdańsk

Data spotkania: 27-07-2017

 

W czwatkowe deszczowe popołudnie wybrałyśmy się do naszej nowej marzycielki Antosi. Wizyta od samego początku przebiegała bardzo sympatycznie. Tosia jest przeuroczą, pogodną czterolatką. Dziewczynka przywitała nas wielkim uśmiechem.  Współnie z Asią i Ewą oraz oczywiście z naszą  marzycielką  ułożyliśmy puzzle, które Tosia dostała od nas w prezencie. W międzyczasie zapytałyśmy dziewczynkę o jej największe marzenie. Powiedziała nam, że ma dwa marzenia: wyjazd do disneylandu oraz zostać  kucharką na oddziale i gotować razem z tatą. 

 

Wygrał Disneyland. Kiedy chciałyśmy zabrać się za malowanie tego wspaniałego marzenia do sali weszły jeszcze dwie osoby, które przyszły rozbawiać dzieci. Udało się ! Dziewczyny nie tylko rozbawiły dzieci, ale także nas wolontariuszy. Dziewczyny z Dr. Clowna zaprezentowały dzieciaczkom i nam kilka sztuczek. Zabawy i śmiechów nie było końca, aż żal było opuszczać oddział. Niestety w końcu musiałyśmy pożegnać naszą marzycielką. Przecież piętro niżej czekała na nas jeszcze jedna dziewcznyka. 
 
Tosia tak jak nas przywitała tak samo nas pożegnała. Jej uśmiech na twarzy był zaraźliwy. Mam nadzieję, że radość na jej twarzy będzie gościć również  podczas wycieczki do Disneylandu :) 
 

autor: Ania

Tosia z puzlami...

...dzielnie układa...

...teraz malujemy...

...a tu rozpraszacze...

...i czerwone noski...

...cudowne spotkanie :)

Relacje ze spotkań:

Mała śmieszka :) (pierwsze spotkanie)