Trzeba Marzyć Jonasz Kofta
Organizacje Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000263459

Przekaż 1% swojego podatku na marzenia dzieci

Marzenia do spełnienia

Maciej

Maciej - lat 14

Marzenie: Mecz i spotkanie z drużyną Liverpool FC w Liverpoolu

Piłkarskie marzenie :)

Wolontariusze: Karina, Monika

Miejsce spotkania: Gdynia

Data spotkania: 02-11-2016

 

W środowe popołudnie 2 listopada wybrałyśmy się z Kariną do domu nowego Marzyciela Macieja. 

 Maciej to przesympatyczny ośmiolatek, bardzo komunikatywny i otwarty.

Jeszcze zanim wybrałyśmy się na spotkanie dowiedziałyśmy się, że Maciek jest wielkim fanem piłki nożnej a w szczególności klubu FC Barcelona. 
 
W związku z czym jako różdżkę sprezentowałyśmy mu dwie książki dotyczące piłki nożnej. W jednej będzie mógł stworzyć swoją drużynę marzeń i notować wyniki aktualnego sezonu Ligi Mistrzów a z drugiej może się dowiedzieć dokładnie w jaki sposób piłkarze z jego ulubionej drużyny wykonują swoje triki :)
 
Obiecał nam, że jak wyzdrowieje to pokaże nam czego się nauczył.
 
Podczas rozmowy dowiedziałyśmy się, że nie tylko piłka nożna ale też pływanie jest bliskie jego sercu. Pochwalił się nam, że przed chorobą zdobył kilka nagród podczas zawodów pływackich.
Podczas miłej pogawędki widziałyśmy jednak, że już nie może się doczekać aby zdradzić nam jakie jest jego największe marzenie. 
 
Najbardziej marzy o spotkaniu z Neymarem w Barcelonie. Jednak po chwili namysłu doszedł do wniosku, że Barcelona nie taka istotna i może się spotkać ze swoim idolem gdziekolwiek, bo przecież Neymara może kupić inny klub. Po dłuższym czasie zmienił jednak swoje marzenie ze spotkania z Neymarem na spotkanie z druzyną Liverpool FC oraz mecz Ligi Mistrzów w Liverpoolu. 
 
Opowiedziałyśmy Maciejowi, o zrealizowanych spotkaniach naszych marzycieli z innymi sławnymi piłkarzami i wtedy zaczęło do niego docierać, że to jego marzenie może naprawdę się spełnić. 
Obiecał nam, że zrobi wszystko żeby wyzdrowieć, a my w zamian postaramy się zrobić wszystko, żeby spełnić marzenie. 

autor: Monika

Maciej przygotowany...

...z gotowym marzeniem...

Relacje ze spotkań:

Piłkarskie marzenie :) (pierwsze spotkanie)