Trzeba Marzyć Jonasz Kofta
Organizacje Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000263459

Przekaż 1% swojego podatku na marzenia dzieci

Kto nam pomaga

 

Niezależnie od tego czy jest to duża korporacja czy osoba prywatna, nasza działalność nie byłaby możliwa bez Ich pomocy i zaangażowania.

 

Wszystkim naszym Przyjaciołom serdecznie dziękujemy...


 

Partnerzy

 

Każdego roku w karnawale organizowany jest przez Fundację Trzeba Marzyć charytatywny bal przebierańców dla dzieci.

Tradycyjnie już Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa pozostawia do dyspozycji Fundacji obszerne i nowoczesne centrum konferencyjne o łącznej powierzchni powyżej 4000 m.kw., charakteryzujących się szeroką gamą możliwości aranżacji wnętrza, które można dopasować do indywidualnych potrzeb.

Firmy lub osoby fizyczne, które chcą pozbyć się odpadów jednocześnie pomagając Fundacji Trzeba Marzyć mają możliwość przekazania ich bez kosztowo.
Fundacja otrzyma pieniądze za każdy nadający się do regeneracji oryginalny wkład do drukarki lub telefon komórkowy.
W chwili przekazania zużytych wkładów dla Fundacji, firma Ecopartner przejmuje obowiązki posiadacza odpadów jednocześnie wystawiając niezbędną każdej firmie Kartę Przekazania Odpadu.

Jako Fundacja jesteśmy zobowiązani do rzetelnego rozliczania się z naszej działalności. Kancelaria Podatkowo - Prawna WEKTOR kompleksowo i profesjonalnie nam w tym pomaga. Poprzez niezwykłą staranność wspiera nas w rozliczaniu finansów dbając o poprawność naszych rozliczeń finansowych.

Czynny udział w spełnianiu marzeń biorą pracownicy firmy Farm Frites z Lęborka. Co roku podczas imprezy karnawałowej organizują zbiórkę pieniędzy, którą w całości przeznaczają na spełnianie marzeń podopiecznych Fundacji.
Zbiórka pieniędzy to wydarzenie, które na stałe zagościło w kalendarzu imprez firmy i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Doświadczenia ubiegłych lat nastrajają optymistycznie, dzięki czemu Fundacja jest w stanie spełnić kolejne marzenia.

Vector Global Logistics

Firma Vector Global Logistics co roku organizuje zbiórki i przekazuje zebrane fundusze na spełnienie marzeń naszych podopiecznych.

To firma, która od lat rozumie naszą działalność i konsekwentnie pomaga wywoływać uśmiech na dziecięcych buziach.

Firma ROBYG zorganizowała i prowadzi akcję "Tak wiele za tak niewiele" łącząc pomoc charytatywną z ekologią.

Każda zużyta butelka wrzucona do specjalnego pojemnika, wspomaga akcję charytatywną i jest eko. Każdy zapełniony pojemnik to pieniądze przeznaczane na spełnianie marzeń chorych dzieci.

Szkola Podstawowa Nr 24 w Gdansku

Najmłodsi również chętnie pomagają naszym podopiecznym, bo chyba najlepiej potrafią zrozumieć potrzeby swoich chorych rówieśników.

Co roku dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 24 w Gdańsku organizują zbiórki pieniędzy i przekazuja je na spełnienie marzeń wybranych dzieci. To nasza najmłodsza i najpiękniejsza grupa wsparcia.

 

 

 

Przyjaciele

             


Z uwagi na ochronę danych osobowych nie publikujemy nazwisk osób prywatnych, pomagających nam w spełnianiu dziecięcych marzeń.