Trzeba Marzyć Jonasz Kofta
Organizacje Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000263459

Przekaż 1% swojego podatku na marzenia dzieci

Kto nam pomaga

 

Niezależnie od tego czy jest to duża korporacja czy osoba prywatna, nasza działalność nie byłaby możliwa bez Ich pomocy i zaangażowania.

 

Wszystkim naszym Partnerom i Przyjaciołom serdecznie dziękujemy...


 

Partnerzy

 

Każdego roku w karnawale organizowany jest przez Fundację Trzeba Marzyć charytatywny bal przebierańców dla dzieci.

Tradycyjnie już Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa pozostawia do dyspozycji Fundacji obszerne i nowoczesne centrum konferencyjne o łącznej powierzchni powyżej 4000 m.kw., charakteryzujących się szeroką gamą możliwości aranżacji wnętrza, które można dopasować do indywidualnych potrzeb.
 


Jako Fundacja jesteśmy zobowiązani do rzetelnego rozliczania się z naszej działalności. Kancelaria Podatkowo - Prawna WEKTOR kompleksowo i profesjonalnie nam w tym pomaga. Poprzez niezwykłą staranność wspiera nas w rozliczaniu finansów dbając o poprawność naszych rozliczeń finansowych.

   

Firma ROBYG zorganizowała i prowadzi akcję "Tak wiele za tak niewiele" łącząc pomoc charytatywną z ekologią.

Każda zużyta butelka wrzucona do specjalnego pojemnika, wspomaga akcję charytatywną i jest eko. Każdy zapełniony pojemnik to pieniądze przeznaczane na spełnianie marzeń chorych dzieci.

Szkola Podstawowa Nr 24 w Gdansku

Najmłodsi również chętnie pomagają naszym podopiecznym, bo chyba najlepiej potrafią zrozumieć potrzeby swoich chorych rówieśników.

Co roku dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 24 w Gdańsku organizują zbiórki pieniędzy i przekazuja je na spełnienie marzeń wybranych dzieci. To nasza najmłodsza i najpiękniejsza grupa wsparcia.

 

Z uwagi na ochronę danych osobowych nie publikujemy nazwisk osób prywatnych, pomagających nam w spełnianiu dziecięcych marzeń.