Trzeba Marzyć Jonasz Kofta
Organizacje Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000263459

Przekaż 1% swojego podatku na marzenia dzieci

Darowizny od firm

Jednym ze sposobów pomocy, oprócz bezpośredniego wsparcia finansowego lub rzeczowego, jest przekazywanie zużytych tonerów, baterii oraz telefonów Firmie Ecopartner, z którą nasza Fundacja posiada umowę o współpracy. Stanowi ona, że nasza Fundacja otrzymuje określoną kwotę z każdego przekazanego do utylizacji tonera lub innego produktu. Wy jesteście zobowiązani utylizować takie odpady, a Fundacja Trzeba Marzyć może dzięki nim spełniać kolejne marzenia ciężko chorych dzieci.

 

 

Ecopartner jako firma kierująca się w swej działalności zasadami społecznej etyki biznesu, postanowiła podzielić się swym biznesowym sukcesem z tymi najmłodszymi i najbardziej cierpiącymi. Dzięki wsparciu jakie okazują Fundacji, udało się spełnić już kilkanaście dziecięcych marzeń, od tych najmniejszych, do najbardziej fascynujących.

Dzięki Twojej decyzji o wyborze firmy ekopartner każdy przekazany toner przybliża nas do spełnienia kolejnego dziecięcego marzenia.

Możesz także wspomóc Fundację, przyłączając się do akcji charytatywno-ekologicznej ROBYG. Wystarczy wyrzucać plastikowe butelki do oznakowanych pojemników, których lokalizacje można sprawdzić na stronie internetowej akcji, by Grupa Deweloperska ROBYG zasilała konto Fundacji przeznaczonymi na ten cel środkami. Akcja jest przeprowadzana pod hasłem "Tak wiele za tak niewiele" i może wziąć w niej udział każdy, kto nie jest obojętny na los chorych dzieci oraz ekologię. Wyrzucając butelkę do specjalnego pojemnika, możesz zarazem chronić środowisko i wspomagać podopiecznych Fundacji Trzeba Marzyć.
 
Każda butelka wrzucona do specjalnego pojemnika, wspomaga akcję charytatywną. Każdy zapełniony pojemnik to pieniądze, przeznaczane na spełnianie marzeń chorych dzieci.