Trzeba Marzyć Jonasz Kofta
Organizacje Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000263459

Przekaż 1% swojego podatku na marzenia dzieci

Bal charytatywny

 

Fundacja Trzeba Marzyć to przede wszystkim spełnianie marzeń ciężko chorych dzieci, jednak co roku głośno o nas z jeszcze jednego powodu. Jak przystało na magiczną Fundację, organizujemy Wielki Charytatywny Bal Przebierańców dla Dzieci.

 

Zaczęło się od niewinnego wspomnienia o balach pracowniczych, w których mieliśmy okazję bawić się jako dzieci. Niestety w dzisiejszych czasach, kinopleksów i wszechobecnych centrów rozrywek, idea ta odeszła niejako w zapomnienie. Postanowiliśmy ją wskrzeszyć i od pierwszego balu okazała się to propozycja, która spotyka się z ogromnym zainteresowaniem. Bilety na coroczne bale cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a sprzedanie wszystkich zajmuje nam jedynie kilka dni, choć na balu bawi się ponad 500 dzieci. Po kilku latach organizacji, jest to obecnie największa tego typu impreza dla dzieci w Trójmieście i zapewne jedna z największych w Polsce. Partnerem, który udostępnia nam swoje podwoje i dzięki któremu bal możemy organizować z takim rozmachem, jest sopocki SHERATON SOPOT HOTEL, CONFERENCE CENTER & SPA.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z garścią zdjęć poniżej i pełnymi fotorelacjami z kolejnych lat imprezy na naszym fanpage na Facebook.