Trzeba Marzyć Jonasz Kofta
Organizacje Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000263459

Przekaż 1% swojego podatku na marzenia dzieci

Aktualności

Dzień Aktywności dla dzieci :)

Dzień Aktywności dla dzieci :)

data: 17-10-2015

Wraz z firmą Laureate Online Education i Trójmiejskim Stowarzyszeniem Motocyklowym zorganizowaliśmy dzień aktywności dla dzieci. Bawiły się dzieciaki z Domów dla Dzieci, Marzyciele, no i również my sami, bo to co robimy to prócz pomagania, po prostu świetna zabawa. Były mecze piłki nożnej i Bubblmani, tańce salsy i zumby, wielkie banki mydlane, malowanie buziek, wiązanie warkoczykow, no i oczywiście jazdy na motocyklach. Dzięki firmie Laureate udało się też wyposażyć kolejne domy dla dzieci i rowery, komputery, gry i inny sprzęt sportowy. Wszystkimi zaangażowanym serdecznie dziękujemy za wielkie serce, super organizacje i genialna zabawę!

Nocne latanie bez celu po Trójmieście

Nocne latanie bez celu po Trójmieście

data: 17-10-2015

Wiedzieliście, że można jeździć nocą po Trójmieście bez celu...? Można i to w jak licznym gronie! Jutro jesteśmy na imprezie organizowanej prze fanów nocnej jazdy po mieście.

Klub Czekolada w Sopocie - Spotkanie dla Przyjaciół

Klub Czekolada w Sopocie - Spotkanie dla Przyjaciół

data: 13-10-2015

Przyjaciele z Klub Czekolada Sopot organizują wspólny wieczór dla Przyjaciół... serdecznie zapraszamy, tym bardziej, że będą zbierać fundusze na realizację marzeń trójki naszych Marzycieli :)

Pojedynek Sudetyoffroad VS Zjednoczeni w Błocie

Pojedynej Sudetyoffroad VS Zjednoczeni w Błocie

data: 03-10-2015

Chwalimy się Wam od czasu do czasu, jakich mamy w wielu miejscach super Przyjaciół. Są wśród nich tacy, dzięki którym udaje się spełniać kolejne dziecięce marzenia już od lat. Pasjonaci tacy jak my, którzy łączą wspólną zabawę i pomaganie. "Sudetyoffroad" i "Zjednoczeni w błocie" rozegrali ostatnio pojedynek, a jakże by inaczej - w błocie. Przy okazji uzbierali ponad 2000 złotych na marzenia naszych podopiecznych!!!

archiwum wiadomości