Trzeba Marzyć Jonasz Kofta
Organizacje Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000263459

Przekaż 1% swojego podatku na marzenia dzieci

Organizatorzy

 

Projekt Mistrzowie wspiera Fundację Trzeba Marzyć. Fundacja powstała w sierpniu 2006 roku. Głównym jej celem jest spełnianie marzeń dzieci w wieku od 2,5 do 18 lat, objętych opieką paliatywną oraz tych, które trwale okaleczone muszą stawić czoła trudom dalszej egzystencji. Do 2012 roku Fundacja spełniła niemal 400 marzeń dzieci, których życie jest zagrożone. Corocznie w Hotelu Sheraton organizowany jest przez Fundację charytatywny bal przebierańców dla dzieci.

 

Projekt Mistrzowie realizowany był we współpracy z kolektywem fotografów dokumentalistów Testigo Documentary. Grupa znana jest m.in. z projektu Ekspedycja Wisła Fundacji Marka Kamińskiego. Fotograficy to: Artur Hutnik, Przemysław Kozłowski, Sławomir Rompski, Maciej Moskwa, Paweł Wyszomirski, Tomasz Stefonko.

 

Organizatorem Projektu było Studio 102 Sp. z o.o., łączące potencjał strategiczny działu PR, z możliwościami planowania i kreatywnego projektowania działu oraz z doświadczeniem i potężną siłą wytwórczą działów Production i Print. Koordynator akcji Pomorze dla Powodzian z 2010 roku.